Curt Clemens olja på pannå tema

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLEMENS, Curt (1911-1947): "Barn med blå blommor", signerad och daterad Clemens 1944, olja på pannå, 26x40 cm

273700

2014-11-03