Curt Clemens pastell tema

Curt Clemens pastell tema
Curt Clemens pastell tema
Curt Clemens pastell tema
Curt Clemens pastell tema

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLEMENS, Curt (1911-1947): Mansporträtt i profil, signerad Clemens och daterad 1942, pastell, ca 40x30 cm

273701

2014-11-03