Saltkar porfyr 1800-tal

Saltkar porfyr 1800-tal
Saltkar porfyr 1800-tal
Saltkar porfyr 1800-tal
Saltkar porfyr 1800-tal
Saltkar porfyr 1800-tal
Saltkar porfyr 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALTKAR, 2 st., porfyr, 1800-tal, fasetterade sidor, höjd 2 samt 2,5 cm, diameter 5,5 resp. 6 cm

Skador nagg

273706

2014-10-29