Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALTKAR, 2 st., porfyr, 1800-tal, fasetterade sidor, höjd 2 samt 2,5 cm, diameter 5,5 resp. 6 cm
Skador nagg
273706
2014-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här