Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKRIN, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1875, på fyra fötter, dekor med ekblad, pärlstavskant, delvis invändigt förgyllt, höjd inkl knopp 12 cm, vikt ca 232 g

Nyckel saknas, smärre bucklor

273712

2014-10-29