Sockerskål och gräddkanna silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, svenska importstämplar, rokokostil, höjd 9 cm, vikt ca 344 g

Bucklor

273713

2014-10-29