Armlänstolar 1 par rokoko

Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko
Armlänstolar 1 par rokoko

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 1 par, stockholmsarbeten i rokoko, träskurna och bemålade, genombruten rygg med balusterformad ryggbricka, konturerad framsarg, svängda framben med fjällskärningar, H-kryss

Skador, Slitage, senare bemålning, ett ben med lagning

273734

2014-11-18