Halsband 1930-tal

Halsband 1930-tal
Halsband 1930-tal
Halsband 1930-tal
Halsband 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALSBAND, vitmetall, solfjädersform i svart och beige, stavformad kedja, 1930-tal, längd 44 cm

Springring defekt, dekordelar med nagg

273740

2014-10-31