Vilhelm Bjerke-Petersen oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark, 1909-1957): "Kusten, Sydkoster", signerad och daterad v.b.p 52, olja på duk, 27x33 cm

273749

2014-10-30