Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med fisk, signerad E. Thorén, olja på duk uppfordrad på pannå, ca 37x45 cm
Litet märke under signatur
273750
2014-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här