Esaias Thorén oljemålning

Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med fisk, signerad E. Thorén, olja på duk uppfordrad på pannå, ca 37x45 cm

Litet märke under signatur

273750

2014-10-30