Franskt vitrinskåp

Franskt vitrinskåp
Franskt vitrinskåp
Franskt vitrinskåp
Franskt vitrinskåp
Franskt vitrinskåp
Franskt vitrinskåp
Franskt vitrinskåp
Franskt vitrinskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

6 000 SEK

SKÅP med vitrinöverdel samt stenskiva, Frankrike, 1800-talets senare del, empirestil, delvis i rotfanér, med spegeldekor, förgyllda beslag, höjd 210, 153x54 cm

Stenskivan av, fanérskador

273755

2014-10-28