Klubbat för:
2 400 SEK
6 000 SEK
SKÅP med vitrinöverdel samt stenskiva, Frankrike, 1800-talets senare del, empirestil, delvis i rotfanér, med spegeldekor, förgyllda beslag, höjd 210, 153x54 cm
Stenskivan av, fanérskador
273755
2014-10-28