Anders Andersson oljemålning

Anders Andersson oljemålning
Anders Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERSSON, Anders (född 1951): Komposition, olja på pannå, ca 56x244 cm

smärre kantslitage

273756

2014-10-30