Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
PRAKTVAS, Gallé, Frankrike, överfång i vinrött och brunt , dekor av vinrankor, signerad Gallé, höjd 53 cm
Foten med lagningar
273759
2014-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här