Fritz Chwala oljemålning

Fritz Chwala oljemålning
Fritz Chwala oljemålning
Fritz Chwala oljemålning
Fritz Chwala oljemålning
Fritz Chwala oljemålning
Fritz Chwala oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHWALA, Fritz (1872-1936): "An Sognefjord", signerad Fritz Chwala, olja på duk, ca 50x81 cm

273767

2014-10-29