Herrarmbandsur i 18 k guld

Herrarmbandsur i 18 k guld
Herrarmbandsur i 18 k guld
Herrarmbandsur i 18 k guld
Herrarmbandsur i 18 k guld
Herrarmbandsur i 18 k guld
Herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

ARMBANDSUR, 18 k guld, 1940/50-tal, Chronographe Suisse, Schweiz, kronograf, plexiglas, innerboett i metall, mekaniskt urvek (manuell), kolumnhjul, läderarmband med spänne i stål, delvis blånerade visare, diameter 37 mm

Glas med repor, tavla med slitage

273771

2014-10-29