Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
KARAFF med propp, STARKVINSGLAS, 12 st, 1900-talets början, dekor i guld och lila överfång, karaffens höjd 21 cm
Obetydligt slitage, proppen med små nagg
273797
2014-10-30