Karaff och glas

Karaff och glas
Karaff och glas
Karaff och glas
Karaff och glas
Karaff och glas
Karaff och glas

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

KARAFF med propp, STARKVINSGLAS, 12 st, 1900-talets början, dekor i guld och lila överfång, karaffens höjd 21 cm

Obetydligt slitage, proppen med små nagg

273797

2014-10-30