Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, profilerad och konturerad och profilerad skiva i marmor, intarsia i form av festonger, fanér i bl a björk, förgyllda beslag, skyltmärkt för Nordiska kompaniet, numrerad NK R 35821 C24656, höjd ca 85,5, 113x52 cm
Smärre slitage, repa, lös dekorlist, nyckel saknas
273804
2014-10-29