Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, profilerad och konturerad och profilerad skiva i marmor, intarsia i form av festonger, fanér i bl a björk, förgyllda beslag, skyltmärkt för Nordiska kompaniet, numrerad NK R 35821 C24656, höjd ca 85,5, 113x52 cm

Smärre slitage, repa, lös dekorlist, nyckel saknas

273804

2014-10-29