Jardinjär i silver 1800-tal

Jardinjär i silver 1800-tal
Jardinjär i silver 1800-tal
Jardinjär i silver 1800-tal
Jardinjär i silver 1800-tal
Jardinjär i silver 1800-tal
Jardinjär i silver 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JARDINJÄR, silver, 1800-tal, rokokostil, Danmark, Köpenhamn 1891, glasinsats med slipad dekor, längd ca 42 cm

Glas med nagg och repor

273812

2014-10-29