Miniatyrjordglob

Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRJORDGLOB, sent 1800-tal, i ställning av trä med himmelskupol invändigt, höjd 12,5 cm

Slitage

273825

2014-10-29