Skålfat kåsa tenn

Skålfat kåsa tenn
Skålfat kåsa tenn
Skålfat kåsa tenn
Skålfat kåsa tenn
Skålfat kåsa tenn
Skålfat kåsa tenn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅLFAT, 2 st, tenn, 1800-tal, Kristianstad, KÅSA, tenn, diameter ca 37, längd 28 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Lagningar, skador

273826

2014-10-29