Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄSNITT, 3+3 st., Japan, 1800-tal, visar skådespelare och Tokaido, ca 25x18 resp 15x21 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Fläckar, skador, en tavla saknar glas

273828

2014-10-29