Kandelabrar 1 par 1800-tal

Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talet slut, empirestil, för 5 ljus vardera, marmor samt patinerad brons, höjd 57 cm

Socklar med nagg och skador, slitage, sprickor

273829

2014-10-29