Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖHL, Maria (1801-1875): Bedjande, signerad och daterad, pastell, 74x61 cm
Reva
273833
2014-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här