Maria Röhl pastell

Maria Röhl pastell
Maria Röhl pastell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖHL, Maria (1801-1875): Bedjande, signerad och daterad, pastell, 74x61 cm

Reva

273833

2014-10-31