Tazza 1800-tal

Tazza 1800-tal
Tazza 1800-tal
Tazza 1800-tal
Tazza 1800-tal
Tazza 1800-tal
Tazza 1800-tal
Tazza 1800-tal
Tazza 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAZZA, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld mässing, glas med slipad dekor, höjd 25, diameter 25 cm

Omarbetad

273836

2014-10-29