Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGH HOLTERMANN, Maja (1889-1993): Torg i Tunis, monogramsignerad M.B-H., olja på duk, 24x33 cm
273844
2014-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här