Maja Holtermann oljemålning Stockholm

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGH HOLTERMANN, Maja (1889-1993): "Gärdet i Snöfall", signerad Maja Bergh H-an, olja på pannå, 23,5x26,5 cm

273849

2014-10-30