Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imari med motiv av blommor, diameter ca 24 cm
Tillverkningsdefekter, slitage, smärre nagg, spricka, retuscher
273881
2014-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här