Byrå i gustaviansk stil
2014-10-30
273899
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1800-talets slut, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, med fothylsor och beslag i mässing, höjd 73, 64x44 cm
Nyckel saknas, bruksslitage