Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1800-talets slut, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, med fothylsor och beslag i mässing, höjd 73, 64x44 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
273899
2014-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här