Kläder 1800/1900-tal

Kläder 1800/1900-tal
Kläder 1800/1900-tal
Kläder 1800/1900-tal
Kläder 1800/1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLÄDER, 1800/1900-tal, bestående av: bl.a. väst, klänning, blus, nattmössa, handskar, aftonväskor, solfjädrar, mm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Diverse skador

273904

2014-10-29