Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KLÄDER, 1800/1900-tal, bestående av: bl.a. väst, klänning, blus, nattmössa, handskar, aftonväskor, solfjädrar, mm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Diverse skador
273904
2014-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här