Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i udnerglasyrblått med motiv av pagodlandskap, 28x20 cm
Bruksslitage, smärre tillverkningsdefekter
273906
2014-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här