Stekfat Kina

Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i udnerglasyrblått med motiv av pagodlandskap, 28x20 cm

Bruksslitage, smärre tillverkningsdefekter

273906

2014-10-28