Klänningar 1900-tal

Klänningar 1900-tal
Klänningar 1900-tal
Klänningar 1900-tal
Klänningar 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLÄDER, 1900-talets första hälft, bestående av: 4 klänningar, väst, jacka

Skador

273909

2014-10-29