Kläder 1800-talets slut

Kläder 1800-talets slut
Kläder 1800-talets slut
Kläder 1800-talets slut
Kläder 1800-talets slut

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLÄDER, 1800-tales slut, bestående av: klänningsliv med kjol, 5 klänningsliv, bl.a med spetsar och snörmakerier

Skador

273911

2014-10-29