Taburetter Karl Johan
2014-10-29
273926
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TABURETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, björk, stoppade sitsar med blommig klädsel
Skadad klädsel och sadelgjord, ytskador