Väckarur

Väckarur
Väckarur
Väckarur
Väckarur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEUR med väckarfunktion, 4 st, 1900-talets början, bl a Junghans, gulmetall samt plåt, höjd ca 15 cm, nycklar finns

Slitage och skador

273928

2014-10-29