Niki de Saint Phalle färgserigrafi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): "What shall I do? Next Year?", signerad N. de Saint Phalle, 112/115, färgserigrafi, 64x48 cm
Proveniens:
Scandic Hotel Continental, Stockholm

Smärre tryckdefekt i högra nedre hörnet

273937

2014-11-13