Silverbricka

Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BRICKA, silver, Carl Fredrik Carlman, Stockholm 1916, ovansida med monogram VBS, 50x35,5 cm, vikt ca 1165 g

Slitage, repor

273941

2014-10-30