Hurts 1960-tal

Hurts 1960-tal
Hurts 1960-tal
Hurts 1960-tal
Hurts 1960-tal
Hurts 1960-tal
Hurts 1960-tal
Hurts 1960-tal
Hurts 1960-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HURTS, 1960-tal, teak, en låda med inredning, medföljande lösa hjul i mässing, total höjd med hjul ca 34, 30x53 cm

Ytskador, långsidorna med 4 borrhål

273942

2014-10-29