Bordsur Lenzkirch
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-talets slut, fodral i mässing, nyrenässans, urtavla med romerska siffror i emalj, Lenzkirch, cylindergång, verk nr: 516567, höjd 23,5, nyckel finns
Lös minutvisare, tavla med emaljskador
273943
2014-10-29