Silverfat

Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FAT / KUVERTTALLRIKAR, 3 st., snarlika, silver, bl a K Anderson, Stockholm 1910-tal, konturerat brätte med banddekor, diameter ca 30 cm, total vikt ca 1690 g

Repor, slitage, undersidor med gravyr

273944

2014-10-30