Knut Lundström stilleben oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUNDSTRÖM, Knut (1892-1959): Blomsterstilleben med äpple, signerad Lundström, olja på duk, 41x33 cm

Duken med tryckskada som medför att duken är vågig men inget färgbortfall

273949

2014-10-30