Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARMFIELD, George (1808-1893): Hundporträtt, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 29,5x33,5 cm
Färgbortfall
273953
2014-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här