George Armfield oljemålning

George Armfield oljemålning
George Armfield oljemålning
George Armfield oljemålning
George Armfield oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMFIELD, George (1808-1893): Hundporträtt, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 29,5x33,5 cm

Färgbortfall

273953

2014-10-30