Canot

Canot
Canot
Canot
Canot
Canot
Canot
Canot
Canot
Canot
Canot
Canot
Canot
Canot
Canot

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CANOT, 1900-talets mitt, trä, "Pluto", längd ca 430 cm

Hål i botten, träskivor för lagning meföljer

273958

2014-10-29