Reseur
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEUR, 1900-tal, fodral i mässing, fasettslipat glas, urtavla med romerska siffror märkt Mappin & Webb Ltd, ankargång, blånerade visare, höjd 11,5 cm, nyckel finns
Fodral med smärre slitage
273984
2014-10-31