Evert Lundquist, Runmarö

Evert Lundquist, Runmarö
Evert Lundquist, Runmarö
Evert Lundquist, Runmarö
Evert Lundquist, Runmarö
Evert Lundquist, Runmarö
Evert Lundquist, Runmarö

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LUNDQVIST, Evert (1904-1994): "Runmarö" signerad EL, olja på duk, 65x54 cm

274003

2014-10-29