Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VINKYLARE, 1 par, nysilver, 1800-talets slut, med lösa insatser, höjd ca 30 cm
Bruksslitage, nedputsade, en med lös fot
274005
2014-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här