Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MUGGAR, porslin, Kina, 1700-tal, daterade 1794 och 1795, dekor med datum och text, vardera höjd ca 10,5 cm
Sprickor, nagg, glasyrnagg
274008
2014-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här