Bok Panorama des Rheims von Mannheim bis Köln

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REHNPANORAMA. Panorama des Rheims von Mannheim bis Köln, ca 1870, Rehnpanorama med bl a. vyer av städer, i stålstick, text på tyska samt franska totalmått utvikt 29,5x247 cm, klotmapp i original

Mindre slitage och skador

274015

2014-10-30