Bok Panorama des Rheims von Mannheim bis Köln
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REHNPANORAMA. Panorama des Rheims von Mannheim bis Köln, ca 1870, Rehnpanorama med bl a. vyer av städer, i stålstick, text på tyska samt franska totalmått utvikt 29,5x247 cm, klotmapp i original
Mindre slitage och skador
274015
2014-10-30