Olle Baertling serigrafi

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): blad 12 ur Angles of Baertling, signerad, daterad och numrerad Baertling 1952-68, 134/300, färgserigrafi, 16x37cm
oramad

274019

2014-10-30